Recenzja Vivo X80 Pro: Rozdęty smartfon ze świetnymi aparatami
Opinie

[PRZEGLĄD] Flagowy Vivo X80 Pro o pięknym skórzanym wyglądzie ma brutalny aparat z optyką Zeiss i najwyższą wydajnością

Komentarze (4)
 1. animusz pisze:

  "wymiarach 18 x 19.1 x 4 cm i wagi 725 kg". Poprawcie ten blead zaraz na początku artykułu.

 2. jaskółka oknówka pisze:

  Pozdrawiam redaktorów, chciałbym wiedzieć, czy chciałem zamówić telefon tak jak w twoim przypadku przez Tradingshenzhen, jaka jest różnica między wersjami z magazynu w Chinach a dostawą do UE? Czy to tylko czas dostawy? Różnica w cenach jest dość duża i wydaje się, że jeśli nie ma się zbytnio pośpiechu, to wersja z chińskiego magazynu byłaby bardziej opłacalna, gdyby nie było dodatkowych opłat celnych.
  Dzięki za odpowiedź i dzięki za recenzję, rozważam zakup.

 3. jaskółka oknówka pisze:

  Pozdrawiam redaktorów, zastanawiam się nad zakupem Vivy. Zastanawiam się, czy jest jakaś różnica w zamawianiu z Tradingshenzhen w dostawie do UE czy bezpośrednio z Chin? Czy mam na myśli dodatkowe opłaty, czy jest tylko różnica w czasie dostawy? Różnica w cenie jest zauważalna. Jednocześnie chciałbym wiedzieć, jak radzi sobie telefon z łącznością 5G? Skoro w przeszłości zamawiałeś telefony z Chin, jak to jest z obsługą oprogramowania, czy jest jakaś różnica w porównaniu z wersją globalną?
  Dzięki za odpowiedź i dzięki za recenzję, miłego dnia Martin.

  1. Frederik pisze:

   Pozdrowienia. Jedyną różnicą jest czas dostawy, a sprzedawca nalicza znacznie wyższe ceny w magazynach UE dla wygody. Jeśli nie masz nic przeciwko czekaniu około dwóch tygodni, zdecydowanie polecamy chiński magazyn. Obecnie używamy Vivo X80 Pro w newsroomie tego sprzedawcy i wszystko działa tak, jak powinno. Czasem zdarza się, że jakaś notyfikacja nie przychodzi, ale zazwyczaj mamy ten problem tylko z Instagramem, który też wariuje na innych systemach. Musisz bawić się ustawieniami, włączyć wszystkie aplikacje do powiadomień, automatycznego uruchamiania i optymalizacji baterii, zobacz także sio te wskazówki aby skonfigurować system operacyjny Origin. Różnica w stosunku do wersji globalnej tkwi w systemie, wersja globalna ma zupełnie inną nadbudowę Funtouch OS, ale naszym zdaniem Origin OS jest znacznie lepszy (dużo opcji dostosowywania, piękny interfejs użytkownika, ...), ale masz aby wziąć pod uwagę chińskie aplikacje, których nie można odinstalować, a niektóre części systemu nie są w pełni przetłumaczone (kalendarz, wbudowane funkcje Jovi itp.). Również ładowarka ma chiński terminal, potrzebna jest redukcja. Posiada pełną łączność 5G i możliwe jest pobieranie aktualizacji przez Internet.

Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Pola oznaczone symbolem (*) są wymagane.

STRONA GŁÓWNA

Rabaty

Opinie

DealPlanet