Acgam ET225E: Najlepszy stół do pracy z maksymalnie 250 miejscami € [KUPONY]
Planeta rabatów

Kupon + dodatkowa zniżka: Najtańsze biurko Acgam ET225E z podwójnym silnikiem elektrycznym, regulowane, dostawa w 7 dni

subskrybować
Zwrocic uwage
gość

8 Komentarze
Najstarszy
najnowszy Większość głosów
Informacje zwrotne w linii
Pokaż wszystkie komentarze
Michael

Witam, czy ten kupon jest nadal ważny? Bo po użyciu pokazuje mi cenę 225€
Dzięki

Styczeń

Dzień dobry,

czy stół jest stabilny nawet przy pełnym rozłożeniu? Mam 190 cm, więc musiałbym go rozciągnąć do maksymalnej wysokości i obawiam się, że nie będzie zbyt mocny.

Dzięki

Frederik

Witam, stół można rozłożyć maksymalnie do 130 cm i w najwyższej pozycji nie jest najstabilniejszy. Monitor trochę puka ze względu na niestandardową grubszą (4 cm) i cięższą płytę, ale nie jest to nic, co by nam przeszkadzało. Kolega ma płytkę 18mm i tam jest ok.

procki

Czy nie powinno tak być przy grubszej płycie, że nie stuka z monitorem?

Frederik

Grubsza deska to większa waga, przez co stół nie jest tak stabilny, jakby leżało na nim coś lżejszego.

Drkovcim

Nie wiecie o stole, gdzie postawilibyście deskę do 85 cm?.. 🙁 oprócz Alzdy, która chce 300€ za tak niską cenę, nie znalazłem żadnej

Stanislav

Witam, mam 193 cm wzrostu, więc potrzebuję stołu z możliwie najwyższym wysunięciem. Tutaj jest napisane 127 cm, poniżej w komentarzu Frederik (administrator) pisze 130 cm, więc jaka jest prawda? Zmierzyłam wysokość łokci i żeby wygodnie się opierać muszę ustawić stół na idealną wysokość 135 cm. Czy stół będzie stabilny nawet jeśli zamontuję go na ruchomym stole z kółkami z hamulcem? Oczywiście z wycięciem na nogi. Z jednej strony podniesie to pozycję stołu do wymaganego poziomu, a z drugiej strony zyskam pewną elastyczność w poruszaniu się po miejscu pracy w granicach zasięgu kabli (od stołu, monitora, itp.). Czy ktoś ma doświadczenie z podobną modyfikacją niestandardową?
Dziękuję.

Frederik

Niestety stolik jest już wyprzedany, więc teraz możemy Wam tylko polecić ten na Ali autorstwa Vevormożna go rozłożyć do wysokości 115 cm.