Kugoo Kirin G2 Pro ma solidną konstrukcję, prędkość 45 km/h i kupon
Planeta rabatów

KuKirin G2 Pro wciąż w cenie poniżej 470 euro: ma regulowaną wysokość kierownicy, prędkość 45 km/h, zasięg do 55 km i siodełko

subskrybować
Zwrocic uwage
gość

9 Komentarze
Najstarszy
najnowszy Większość głosów
Informacje zwrotne w linii
Pokaż wszystkie komentarze
Styczeń

Czy ma funkcję odzyskiwania? A inne gekony? Czy aplikacja działa? G3 nie. Czy nadal ma problematyczny akcelerator? Raczej wyłączone?

Frederik

Producent nie pisze nic o rekuperacji, więc jej nie będzie. Brak aplikacji. Co masz na myśli mówiąc akcelerator problemów? Nie testowaliśmy tego, więc nie możemy się na ten temat wypowiadać.

Maiko

Sterownik - stara centralka w G3 mocno się zepsuła w tych hulajnogach, ja też, nowa ma ogranicznik prędkości, natomiast stara jechała 57 km/h na nowej tylko 47, po 600 km amortyzator tylny został pobity, zabezpieczenie tylnego wahacza po demontażu znajduje się na części plastikowej, która z biegiem czasu się zużywa, zaoszczędzono na tym.

peter

Potrzebuję ładowarkę do kukirin g2 pro

Jeff

Właśnie też to oglądam na ebayu. Znalazłem tu 54.6V, ale różne końcówki 😡

Rzymianin

Cześć. Czy można go jeszcze kupić za 438? Nie mogę użyć kodu aed369.
A co będzie lepsze? G2pro czy M4pro?

Frederik

Witaj, zaktualizowaliśmy cenę o nowy kupon o wartości 50 USD.

Alexander

Jak wygląda gwarancja i tym podobne?

Kadra edytorska

Witam, gwarancja jest obsługiwana bezpośrednio przez sprzedawcę. W przypadku awarii części można się umówić, że przyślą Ci nową część gratis, a w miarę możliwości będziesz mógł ją wymienić samodzielnie w domu. Jeżeli nie jest to możliwe to mają serwis w Polsce (Geekbuying), gdzie wysyłasz hulajnogę i tam ją naprawiają.