Tani mini projektor Magcubic HY300 | China Planet
Projektory

Po raz pierwszy w cenie poniżej 40 €! Ten projektor HD ma ponad 100 200 zamówień na Ali, XNUMX ANSI lm i korekcję zniekształceń

subskrybować
Zwrocic uwage
gość

4 Komentarze
Najstarszy
najnowszy Większość głosów
Informacje zwrotne w linii
Pokaż wszystkie komentarze
SilentSVk

Mam go w domu, nie działa korekcja obrazu i ma strasznie niską jasność. Jeżeli ktoś ma możliwość wymiany tam diody to niech kupi, bo inaczej nie ma to sensu.

Miska

Więc prawdopodobnie nie będzie to Full HD, gdy napiszesz 1 × 280 pikseli

Frederik

Przepraszam za błąd, poprawione.

Marian

Dokładnie. FullHD nie odtwarza, zawiesza się. To są chińskie oszustwa, ale trzeba się z tym liczyć, wybrałeś ten zbrodniczy kapitalizm, więc dobry gust!! W przeciwnym razie, za tę cenę, jest świetnie. Patrzysz, kiedy jest wyłączone. Problem w tym, że nie ma timera wyłączającego i aplikacja nie działa, więc mam zewnętrzny timer, który wyłącza ją, gdy zasypiam. Kupiłem 3. tak, mam 3.. raz na 3 miesiące trzeba to rozebrać i oczyścić z kurzu. Za pierwszy projektor zapłaciłem w 1 roku 2006 20000 sk, co stanowiło 2 średnie wynagrodzenie za ide mp610 w tamtym czasie. Ale tego malucha kieruję na sufit itp. bez żadnych problemów. Wifi działa całkiem nieźle, jak na kilkanaście, sporo, ale cudów nie można oczekiwać. Można go zmodyfikować tak, aby był bezwentylatorowy i co najważniejsze posiada szklany filtr polaryzacyjny, więc nie należy go niszczyć jak te tańsze, które miały tylko folię.