Moeshouse to inteligentne zawory do grzejników ze sterowaniem za pomocą smartfona
Planeta rabatów

Wyprzedaż AliExpress: Zweryfikowane białe inteligentne głowice Moeshouse Tuya ZigBee do grzejników, posiadają wyświetlacz i sterowanie za pomocą smartfona

subskrybować
Zwrocic uwage
gość

6 Komentarze
Najstarszy
najnowszy Większość głosów
Informacje zwrotne w linii
Pokaż wszystkie komentarze
Robert

Zdecydowanie nie polecam. Kupiłem 4 i żaden z nich nie działał. nie można było ich ustawić ręcznie ani za pomocą aplikacji. nawet programista nie mógł mi pomóc. więc zdecydowanie nie dla mnie!

Frederik

Przetestowaliśmy jeden i działał dobrze. Prawdopodobnie masz złe kawałki. Czy próbowałeś je reklamować?

Marian

Mam 4 lata i wszystko jest w porządku. Jedynym problemem jest osłona latarki. Z jednej strony uchwyt łatwo ulega uszkodzeniu. Jest bardzo cienki plastik.

Marko

Dobry dzień.

Czy należy użyć koncentratora ZigBee firmy Mouse House? A może może to być hub ZigBee innej firmy? Np. Mam koncentrator ZigBee LoraTap ze względu na inne urządzenia Smart (smartlife, tuya). Próbowałeś tego? Jeśli każda firma musi mieć własny hub ZigBee, Smart Solutions traci na znaczeniu.
Czy możecie spróbować - redaktorzy - w razie potrzeby?

Frederik

Cześć. ZigBee to standard, który działa tak samo na wszystkich urządzeniach, więc na pewno trafi na inny hub.

Martin

Zdecydowanie nie polecam. Złe przetwarzanie. Rozpadają się. Odpada pokrywa akumulatora, odpada sama głowica. Problemy z akumulatorami, jeśli korzystasz z akumulatorów, szybko zasygnalizują spadek napięcia i tym samym rozładowanie. Sam zawór działa bardzo dziwnie. Nawet jeśli temperatura będzie niższa, nie otworzy się, a wręcz przeciwnie, czasami nie zamknie się, gdy temperatura będzie wyższa.