Wcześniej 631 €, teraz TOP cena 542 €! N-one NBook Fly to ciekawy notebook z podwójnym wyświetlaczem 16" + 14", Core i7-10750H, 16 GB RAM i 1 TB SSD | China Planet
Planeta rabatów

Wcześniej 631 €, teraz TOP cena 542 €! N-one NBook Fly to ciekawy laptop z podwójnym wyświetlaczem 16" + 14", Core i7-10750H, 16 GB RAM i 1 TB SSD

subskrybować
Zwrocic uwage
gość

6 Komentarze
Najstarszy
najnowszy Większość głosów
Informacje zwrotne w linii
Pokaż wszystkie komentarze
Karolina

Chcę zapytać o kupon, czy mogę dostać nowy, ponieważ ten już nie działa, dziękuję

Frederik

Witam, zaktualizowaliśmy to dzisiaj, nadal działa.

Tomek

Ten kupon już nie działa 2024SALE1 za cenę 634 euro, czy nadal można zaktualizować nowy kupon?

Frederik

Tak, możesz skorzystać z pozostałych dwóch kuponów, które znajdują się w polu cenowym, są one po prostu umieszczone poniżej pod tekstem: „Robisz pierwsze zakupy w Geekbuying? Spójrz na instrukcję!”. Zaktualizowaliśmy artykuł o nową cenę.

Tomek

Witam, chciałbym zapytać dlaczego wprowadzacie w błąd w artykule, wczoraj zabrakło mi laptopa o którym mowa i żadnego z opisanych przez Was ˇˇadapter do dedykowanej karty graficznej nie był dołączony do zestawu, zamówiłem go również dlatego, że pisałeś, że jest dostarczany z laptopem. Proszę o wyjaśnienie, dziękuję.

Frederik

Dobry dzień. Z całą pewnością nie wprowadzamy nikogo celowo w błąd. Przepraszamy, ta informacja została niestety pominięta przez naszego redaktora, ten adapter nie jest zawarty w pakiecie. Zalecamy, aby zawsze sprawdzać, co sprzedawcy podają na liście przewozowej, ponieważ czasami się to zmienia. Dowiemy się jak to jest z dostępnością tej stacji.