OnePlus 12 jest w oficjalnej wersji UE z kuponem 256 € taniej!
Smartfony

OnePlus 12 z globalną pamięcią ROM nadal według brutalnego 378 € taniej niż w SK: Bezkompromisowy flagowiec z aparatem Hasselblad

subskrybować
Zwrocic uwage
gość

47 Komentarze
Najstarszy
najnowszy Większość głosów
Informacje zwrotne w linii
Pokaż wszystkie komentarze
Mediolan

Parametry papieru są znane

Mediolan

Jak długo kupon będzie ważny?

Frederik

Trading Shenzen nie ma żadnych kuponów, utrzymują te same ceny, tylko po kilku miesiącach rabatu.

Adrian

Czy będzie też słowacki?
Jak przebiega potencjalna reklamacja?

Frederik

Tak, będę. Reklamacje rozpatrywane są bezpośrednio ze sprzedawcą, za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Admin

...już zamówione w najwyższej wersji, nie mogę się doczekać 👌

Boris

Chcielibyśmy go kupić, ale niestety strona nie działa

To

Chcę zapytać, jaką wysyłkę wybrać za pośrednictwem gshopper, aby dotarła bez cła? Czy zatem w ogóle jest to możliwe? Dziękuję

Frederik

Możesz wybrać bezpłatną wysyłkę, jest ona wolna od dodatkowych opłat.

Jaroslav

Jestem rozczarowany Gshopperem, ceny są w porządku, ale czas wysyłki nie ma końca. Zamówiłem tydzień temu i ciągle przesuwają datę wysyłki.

Malarz

Czy możemy zacytować? ..z boku produktu jest napisane na czerwono: Ten telefon jest telefonem w wersji CN OTA. Zdemontujemy telefon w celu wykonania reflashu oprogramowania OxygenOS i odblokowania go. Obsługa Google Play, wielojęzyczna, band20.

Ze względu na aktualizację oprogramowania, odblokowanie i ponowne zamknięcie, zajmuje to 3-5 dni.
Następnie zostanie posortowany przez chiński magazyn w celu mocniejszego opakowania, co zajmie 1-2 dni robocze.
Dlatego po złożeniu zamówienia zazwyczaj należy odczekać 4-7 dni roboczych, zanim telefon zostanie wysłany. Proszę zanotować.

Marian

Kod rabatowy 24AN80 już u mnie nie działa

Frederik

Niestety zabrakło, trzeba próbować jutro po 8:00, ale podobno już ich nie będzie.

Frederik

Należy użyć AECP80 o wartości 80 USD

Marian

Witam Zamówiłem to 21.3. a oni nadal nawet tego nie wysłali. Piszę do nich przez AliExpress i cały czas mnie zapewniają, że mi to wyślą i nadal nic... Proszę o poradę, czy mam poczekać, czy anulować zamówienie. Dziękuję za odpowiedź

Frederik

Zalecamy poczekać, podczas wyprzedaży urodzinowych mieli mnóstwo zamówień.

Marian

OK, poczekam. Dziękuję

Dzwonek

Dostałeś czy anulowałeś? Mam podobny problem.

Marian

Czekałem aż do teraz, same wymówki sklepu...riesim anulowanie zamówienia za pośrednictwem obsługi klienta AliExpress. Od 21.3 nie mógł go wysłać. i sami spisali te kłamstwa. Wiele osób ma takie doświadczenia. kupili w tym sklepie. Absolutnie nie polecam sklepu Tech Espana. Nie mają nic na stanie, są tylko spedytorami.

Patrik

Czy ktoś ma doświadczenie z tą wersją? (Globalna pamięć ROM)

Czy będę otrzymywać aktualizacje OTA?
Jedyna różnica w porównaniu z wersją globalną polega na tym, że e nie działasim? Czy jest w tym coś więcej? A co z aktualizacjami zabezpieczeń?

Frederik

My w redakcji używamy chińskiej wersji OP11 i wszystko działa dobrze, ale npsim tam nie trafi, ale nie używamy go. Aktualizacje OTA też otrzymujemy, z aktualizacjami zabezpieczeń też nie ma problemu.

Tomáš

Czy Google Pay działa również na Global ROM oneplus 12?

Frederik

Tak, Google Pay działa, telefon obsługuje NFC.

Tomáš

Wygląda na to, że ESIM są wyłączone na chińskim flashowanym OP12, ale reszta rzeczy powinna być identyczna, łącznie z OTA.Wygląda też na sprzedawcę Sklep Super Tech Espana ma w opisie jest napisane, że sprzedawane przez nich telefony są flashowane na OxygenOS. (Zamówiłem telefon komórkowy, zobaczymy kiedy przyjdzie :))

oneplus12.png
Frederik

Sam sprzedawca Super Tech Espana Store napisał nam, że jest to wersja smartfona z systemem ColorOS. Kontakt bezpośrednio z platformy AliExpress napisał do nas, że są to wersje OxygenOS. Podobno po naszej inicjatywie sprzedawca zmienił także ekran w opisie produktu, wcześniej były ekrany ColorOS, teraz jest to Oxygen OS i dodał czarny tekst. Jest to jednak na tyle niejednoznaczne, że dowiemy się tego dopiero po otrzymaniu telefonu. Koniecznie daj nam znać.

Mirosław Salawa

Telefon komórkowy dotarł w dobrym stanie. Przesyłam zrzut ekranu pokazujący OxygenOS 14.0. Na razie cieszę się pół dnia, więc mam jeszcze wiele do odkrycia. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem jak będę wiedział 😁. Jak dla mnie na razie jeden duży minus, dołączona ładowarka jest chińska, choć w komplecie była przejściówka, to jednak nie podłącza się jej do klasycznego gniazdka. Więc albo zdecyduj się na wolniejsze ładowanie, albo kup oryginalną ładowarkę OnePlus 😭

Dzwonek

Czy jest problem kupić adapter EU do chińskiej ładowarki? To najmniejszy z problemów.

Mirosław Salawa

Zrzut ekranu

1000000181.jpg
Tomáš

Dopiero wczoraj odebrałem telefon ze sklepu Super Tech Espana (zajęło to 31 dni :O ). Ale telefon jest w porządku i wszystko zgadza się z kolejnością. Przy zamówieniu omyłkowo wybrałam kolor czarny, a chciałam biały - napisałam do sprzedawcy i on wszystko załatwił. Telefon jest w systemie OxygenOS, w którym ustawienia pokazują, że npSIM jest obsługiwany, ale telefon komórkowy nie obsługuje go pod względem sprzętowym. Otrzymałem nawet pierwszą aktualizację zawierającą poprawki zabezpieczeń i telefon 10/10. Adapter 100 W ma chińską końcówkę, ale dołączony adapter UE rozwiązał ten problem.

Dzwonek

Zamówiłem Oneplus 12 26 marca 2024 r. Do dzisiaj, 17 kwietnia, nic nie wysłali… tylko wymówki… dużo zamówień… więc prawdopodobnie anulujęsim...jakie doświadczenia mają inni?

Marian

Dzisiaj anulowałem to samo zamówienie. Oni są kłamcami

Dzwonek

Widziałem opinie na temat ich sklepu i jeden z nich zamówił 25.3 marca. i otrzymano 23.4. ale nie wiem, czy widział utwór, bo jak najszybciej wystawił im negatywną ocenę i napisał wczoraj, że dotarł OnePlus 12 24Gb 1Tb.

Dzwonek

Mam już śledzenie na 25.4. po miesiącu wytrwałem i czekam na Oneplus 12 24Gb+1Tb.

Tomáš

Zamówiłem 23.03 i wczoraj doszło. Na całej paczce widniał napis „Hongkong”, ale przesyłka przeszła przez Madryt. Jak dotąd pełna satysfakcja.

oshoo

Zamówione 16 kwietnia 16 GB + 1 TB. Wysłano 6 dni temunami z HK. Mam już numer śledzenia.
Cena 688 EUR.
Przesyłkę śledzę poprzez 17tracking

Dzwonek

Również obserwuję utwór. W przyszłym tygodniu będzie w domu 24Gb+1Tb=718€

Dzwonek

OnePlus 12 24Gb+1Tb zamówiony 26.3. przybył 2.5.. Pakiet zawiera ładowarkę + adapter EU + silikon.obal. Wszystko w doskonałym stanie. Tylko... Nie mogę zainstalować SmartTube (zamiennik YouTube). Niekompatybilność telefonu zakłóca instalację. Jakieś wskazówki, pomysły?

oshoo

Jeśli miałeś go na telefonie stacjonarnym, po prostu prześlij go kablem lub Bluetooth.

Udało Ci się połączyć gatunki SIM karta? Dotarło również dzisiaj i nie mogłem aktywować gatunku SIM.

Dzwonek

Rodzaj sim Jeździłem tak że wyłączyłem e w ustawieniachsim. ...SmartTube nie zadziała, bo Android 14 jest problemem dla starszych aplikacji...ale procedury są bardzo skomplikowane.

Matthew

Kod 24SS80 już nie działa

DougaQuaida

zamówione z aliexpress w poniedziałek rano, nawet z wciąż działającym kodem Wersja 24SS80 16/512 GB za 574 euro i dotarła dzisiaj, świetnie.

Frederik

Świetnie, to jest prędkość! 🙂

Martin

Czy będzie kolejna taka sprzedaż? Kupony już nieaktualne, a telefon już podrożał nawet u sprzedawcy.. Zazdroszczę najwyższej wersji na 680e :O

Frederik

Dziś są lepsze ceny. 🙂

Cabanak

07GD50 nie działa więc cena to 14.7. 600 euro ani żadne inne kupony o wartości 50 euro nie będą działać

Cabanak

To ciekawe, że na innym komputerze z tym samym kontem ali udało mi się również skorzystać z kuponu o wartości 50 euro

Frederik

Dziś je odnowili.