OnePlus 8T vs. OnePlus 8 Pro vs. OnePlus 8: Czy warto przejść na nowe?
Porównania produktów

OnePlus 8T vs OnePlus 8 Pro vs OnePlus 8: Czy warto przejść na nowy flagowiec?

subskrybować
Zwrocic uwage
gość

4 Komentarze
Najstarszy
najnowszy Większość głosów
Informacje zwrotne w linii
Pokaż wszystkie komentarze
Tymotka

Nadal nie mogę się zdecydować Xiaomi Mi 10 Ultra, OnePlus 8 Pro czy OnePlus 7T Pro, którego mogę kupić ze strony SK za 550 € i mam go jutro w domu, podczas gdy obaj będą + - miesiąc przed przybyciem i jak się zepsują, będzie bałagan. Jakieś rodzaje? (Dbam o wyświetlacz, aparaty i ogólnie dobre wrażenia, bo mam Xiaomi Mi Mix 2 i od początku byłem z niego niezadowolony)

Frederik

Xiaomi Mi 10 Ultra jest tylko dla Chin i brakuje mu wsparcia naszych sieci, więc nie ma częstotliwości B20. OnePlus 8 Pro powinien dotrzeć z dostawą już w 15 dni roboczych, a doświadczyliśmy, że droższe paczki były czasami dostarczane nawet wcześniej. OnePlus 7T Pro mamy w swojej redakcji i to świetny smartfon, zwracamy uwagę tylko na zakrzywiony wyświetlacz (problemy z szybą ochronną, czasem podczas pracy) i dość problematyczne ustawianie ostrości w filmach. Ale jeśli chcesz sprzęt z najwyższej półki, zdecydowanie polecamy OnePlus 8 Pro z największymi zaletami, takimi jak ładowanie bezprzewodowe, certyfikat IP68, AMOLED 120 Hz lub lepszy czujnik główny nawet przy szerokości 48 MPx. Ma już możliwość aktualizacji Androida 11 i Oxygen OS 11.

Tymotka

Dobrze dziękuję. Może poczekam na edycję OnePlus 8T Cyberpunk, po prostu uważam, że ten coroczny smartfon OnePlus również nie jest interesujący. Kiedy bierzemy OnePlus 7T Pro McLare Edition, co przypomina mi, czy masz kupon rabatowy na wydanie McLaren?

Frederik

OnePlus 7T Pro przestał sprzedawać naszym partnerom, a wydanie McLaren, które naszym zdaniem nie było dostępne.