Mold King to wysokiej jakości chińskie lego: najlepsza wartość z naszym kuponem
Planeta rabatów

Chiński Lego Mold King ze świątecznymi rabatami i kuponami. Rewelacyjne klocki konstrukcyjne o wysokiej jakości nie tylko dla dzieci

Komentarze (1)
  1. Matus pisze:

    Z własnego doświadczenia wynika, że ​​produkty są dobrej jakości i jako technik lego również kompatybilne. Minusem jest to, że w oficjalnej aplikacji sklepu Google Play na Androida nie znajdziesz tego, o czym wspomina producent i wszystkie strony. Jeśli widzisz również plik APK ze strony internetowej, z którego możesz pobrać wszystko, uważaj, aplikacja jako taka wymaga dostępu do rzeczy, których nie powinna, dlatego prawdopodobnie została pobrana od GP, a producent jeszcze jej nie zaktualizował.
    Co to oznacza w praktyce? Można sterować tylko autem, które ma tylko stan 0-100, więc nie ma niebezpieczeństwa płynnej jazdy, a motocykl cały czas jedzie pełną parą, to zasadnicza różnica w porównaniu z pierwotną nogą.
    Co więcej, zdjęcia marketingowe pokazują, że części mają problem, czy światła wypadają, czy plastikowe złącza są zepsute przez sposób, w jaki mocny silnik skręca je, jest to proste na zdjęciu marketingowym produktu, ale wiesz, co poszukać, czy masz go w domu i już pękł przy pierwszym uderzeniu o ścianę lub cięższy. Ale nawet do tego rozwiązaniem jest natychmiastowe zamówienie metalowych połączeń i wszystko jest w porządku.

Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Pola oznaczone symbolem (*) są wymagane.

STRONA GŁÓWNA

Rabaty

Opinie

DealPlanet