[RECENZJA] Hubsan Zino 2 to świetny dron 4K ze świetnymi funkcjami wideo
Opinie

[RECENZJA] Hubsan Zino 2 to dron 4K o doskonałych właściwościach lotu i wielu funkcjach

Komentarze (6)
 1. Lukas pisze:

  Wysłali mnie z Banggood Zino 2 i aparat się trzęsie. Zdjęcia w stanie surowym są zielone i nie nadają się do użytku. Nie miałeś takiego problemu?

  1. Kadra edytorska pisze:

   Witam, nie mamy problemu z drżeniem aparatu, ale mamy też zielone zdjęcia RAW. Pisaliśmy też do grupy FB o Hubsanie, ale nikt inny nie miał takiego problemu, więc uznaliśmy, że to błąd naszego utworu, więc nawet nie wspomnieliśmy o tym problemie w recenzji.

   Jednak obecnie rozwiązujemy ten problem bezpośrednio z producentem, zobaczymy co nam doradzi, ale prawdopodobnie powinien to być błąd w oprogramowaniu.

  2. Frederik pisze:

   Witaj. Przy wsparciu Hubsana od dawna rozwiązaliśmy problem z zielonymi zdjęciami RAW-a i doszliśmy do wniosku, że do edycji konieczne jest użycie innego oprogramowania. Mówi się, że Photoshop, a nawet Lightroom nie może działać z ich formatem RAW. Używany Oprogramowanie UFRaw. Tam możesz lepiej pracować z kolorami i prawie całkowicie wyeliminować odcienie zieleni.

 2. Luke pisze:

  Dzięki za informację. Byłoby wspaniale, gdybyś mógł zgłosić problem producentowi.

 3. Denis pisze:

  jak uzyskać sygnał GPS? Włączam sterownik drona i właśnie kalibruję apk i nadal nie mam sygnału

 4. mpapko pisze:

  Witam, przy pierwszym włączeniu trochę dłużej zajęło kontrolerowi złapanie sygnału GPS. Spróbuj wyjść na otwartą przestrzeń, obróć antenami kontroler i poczekaj trochę dłużej.

Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Pola oznaczone symbolem (*) są wymagane.

STRONA GŁÓWNA

Rabaty

Opinie

DealPlanet