[RECENZJA] Imilab EC3 to obrotowa kamera o doskonałej jakości obrazu
Opinie

[RECENZJA] Imilab EC3 to obrotowa kamera z obsługą WiFi i doskonałą jakością obrazu

subskrybować
Zwrocic uwage
gość

5 Komentarze
Najstarszy
najnowszy Większość głosów
Informacje zwrotne w linii
Pokaż wszystkie komentarze
Tomek

zdrowie - więc rozdzielczość nie jest 2K podana przez producenta - czy jest taka sama jak dla EC2?

W przeciwnym razie świetna recenzja

Kadra edytorska

Witam nawet EC2 nie ma 2K. Obie są kamerami FullHD. Mamy również recenzję EC2 https://xiaomiplanet.sk/recenzia-imilab-ec2/

Karol Hecz

Cześć przyjaciele,
Zaznaczam, że aparat jest dobry i spełnia moje wymagania. Jednak fakt, że nagrywa albo na MicroSD, albo w chmurze nie jest nigdzie wspomniany, dlatego „zawracam sobie głowę” pytaniem. Nagrania z karty można przeglądać bez zarzutu przez Xiaomi Home, nie ma z tym żadnych problemów, ale nie wiem jak wybrać nagrywanie do chmury czy na kartę. nie znalazłem tej opcji. W każdym razie dziękuję za odpowiedzi i poświęcony czas.
Karol Brno

miso

Proszę o poradę. W opisie ta kamera ma 7-dniowe nagrywanie w pętli.. co oznacza, że ​​ta kamera może być oglądana 7 dni wstecz nagrywanie 7 dni (nagrywane 24 godziny na dobę). Jeśli tak, to gdzie mam go ustawić lub znaleźć? Oczywiście mam w bramce kartę 64GB.

Marek

Cześć. Okazo začanzam ze aparat jest dobry i społany dara. Jedynym mankamentem są powiadomienia i odseparowanie ludzi od normalnego ruchu przed kamerą. Zaznaczenie zakresu nadzoru w wersji PL też error jest standardowy?