HT-T4 Max - Recenzja popularnego chińskiego klona Ninebot MAX G30
Opinie

HT-T4 Max z nową ceną w magazynie UE. To wyjątkowo tani klon Ninebot MAX G30, wcale nie wyszedł tak źle

Komentarze (4)
 1. Jan pisze:

  Kupiłem, dotarł wczoraj ale osobiście polecam niinebot g30max. Może wyglądać tak samo, ale ninebot to klasa wyższa. Również pod względem użytych materiałów tworzywa sztuczne różnią się od siebie. To tylko kopia dziewiątki, spód hulajnogi ma dziury, nie wyobrażam sobie chodzenia z nim w deszczu. Lepiej zaoszczędź kolejne 200 euro i kup ninebota.

 2. Dominik pisze:

  Tak, wspomnieliśmy o tym w recenzji. Za 330 € jest to bardzo sprawna hulajnoga, ale Ninebot jest dla mnie znacznie lepszy. Z drugiej strony Ninebot jest prawie dwukrotnie droższy. Chodzi o priorytety

 3. Michael pisze:

  Miałem go też niecały miesiąc i jako, że jest to całkiem fajny rower za tę cenę, ale nie ma zawieszenia i to naprawdę krzyżówka z tymi pełnymi kołami. Wyczuwa się każdą nierówność, która jest niezwykle liczna na słowackich drogach. Sprzedałem go i zamówiłem nowy lepszy.
  Ale wystarczy, żeby dzieci jeździły po ulicy albo na fajnych ścieżkach rowerowych jest super, ale na szosie jest gorzej.

 4. krążek do hokeja pisze:

  Wolę tańszą wersję, bo droższa nie jest warta swojej ceny... a gdybym miał kupić nową to też nie kupiłbym Ninebota, bo nie ma zawieszenia, a jeśli koła byli w stanie wchłonąć nierówności na drodze, nie mogę powiedzieć...

Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Pola oznaczone symbolem (*) są wymagane.

STRONA GŁÓWNA

Rabaty

Opinie

DealPlanet