Redroad V17 ma unikalną podwójną obrotową szczotkę i siłę do 26 500 Pa
Planeta rabatów

Redroad V17 z nowym kuponem Ali: ma unikalną podwójną szczotkę z napędem silnikowym, moc ssania 26 500 Pa i 2-letnią gwarancję

subskrybować
Zwrocic uwage
gość

4 Komentarze
Najstarszy
najnowszy Większość głosów
Informacje zwrotne w linii
Pokaż wszystkie komentarze
PeterSveter

Do jakich powierzchni jest odpowiedni, a do jakich nie

Frederik

Nadaje się do wszystkich powierzchni.

Piotruś88

Wkrótce JimmyH10 flex raczej nie będzie miał mocy ssania aż do 245AW, czyli powoli o sto więcej, ale nawet 155AW powinno wystarczyć, w zupełności wystarczy, ale są też inne zalety, tutaj jest prawie dwukrotnie większa pojemność akumulatora, czyli 2x więc wstrzymanie oznaczałoby ok. 20 min, może nawet pół godziny przy maksymalnej mocy.. ponieważ w przypadku H10 jest to maks. ok. 10-15 min.. ale zgodnie z tym, co ludzie piszą poniżej, jest to maksymalnie 15 min max.. albo podwoić pojemność akumulatora tam jakoś tego nie widać.. szkoda, może pokaże na ecu gdzie nie ma dużego dolotu, ale poza tym pewnie będzie na max +- wszędzie to samo.. ale powiedzmy sobie szczerze, kto odkurza na tych odkurzaczach na ecu na agregacie? tak naprawdę nikt.. czy to średni, czy turbo max..
a tam trzeba odkurzać jak błyskawica mydlana jeśli chce się zagospodarować 3-4 pokojowe mieszkanie 100-120m2.. już nie mówiąc o domu rodzinnym, nie da się na jednym ładowaniu na maxa..

Ostatnio edytowany 4 miesiące temu przez peterpan88
rado

musisz kupić jakąś baterię/akumulator i gotowe... w czym tkwi problem?