Soundcore Liberty 3 Pro jest rekomendowany przez światowych producentów. Mają też LDAC
Planeta rabatów

Jedne z najlepszych słuchawek dousznych Soundcore Liberty 3 Pro ma cenę tylko 100 €, Hi-Res Wireless, LDAC i piękny design

Komentarze (3)
  1. Mediolan pisze:

    Kupiłem je 2 miesiące temu, wtedy było to tylko 20, teraz 40 to bardzo, bardzo dobry zakup. Dostawa przez 3 dni za pośrednictwem firmy Dhl. Trochę mi zajęło znalezienie komponentów o odpowiedniej wielkości, aby bas się wyróżniał. Używam Samsunga S21. Poziom dźwięku i sygnał bluetooth pokryją mieszkanie z 3 panelami pokojowymi, co jest godne podziwu. Doskonała aplikacja do strojenia dźwięku i korektora. Samo tłumienie kwoty było rozczarowujące. Wcześniej miałem Samsunga Galaxy Buds Pro i mieli lepszy odbiór otoczenia i odbierali telefony, ale znowu miał słabszy bas i nie było możliwości ustawienia własnego korektora.
    Nie wahaj się i kup Lepszy dźwięk w tych cenach. klasa, której nie znajdziesz.

  2. Igor O. pisze:

    Kupiłem je też stosunkowo drogie, gdzieś w czerwcu 2022 kosztowały około 145 euro nawet z kuponem, kupiłem je też za tyle w sklepie internetowym SVK, teraz w sierpniu są poniżej 100 euro z kuponem, ale wracając do co ważniejsze, nigdy nie myślałem, że kupię tak „duże” aparaty słuchowe. od początku dużo czasu zajęło mi przyzwyczajenie się do tego, że bardziej ściera mi uszy niż te, które miałem przed xiaomi i haylou... ale przyzwyczaiłem się do tego i mogę to podsumować tak: design jest bardzo ładny, dźwięk, aplikacja, chciałbym mieć też możliwość zwiększenia głośności :)) , używam ich również podczas biegania na zewnątrz, do tej pory nigdy nie wypadły, a nie powinny, bo są mieć dobry chwyt... także dobry mikrofon do rozmów... Wspomniałem o liberty 3 dla aparatów słuchowych od soundcora, a także Life Q35, które są bombą... więc podsumowując wolę Q35, ponieważ oferują lepsze wrażenia muzyczne, ale używam ich tylko w domu, w porównaniu do Liberty 3 Pro są dla mnie doskonałym wyborem podczas podróży i uprawiania sportu.

Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Pola oznaczone symbolem (*) są wymagane.

STRONA GŁÓWNA

Rabaty

Opinie

DealPlanet