Soundcore Motion X600 to najnowszy głośnik premium znanej marki
Planeta rabatów

Nowe ceny głośników Soundcore Motion X600: Piękny design, 3 kolory i niesamowicie czysty dźwięk

subskrybować
Zwrocic uwage
gość

6 Komentarze
Najstarszy
najnowszy Większość głosów
Informacje zwrotne w linii
Pokaż wszystkie komentarze
Piotruś88

moim zdaniem nie ma szans na sukces sprzedażowy gdy mają dużo lepszego, mocniejszego 80w konkurenta soundcore motion boom plus kosztuje mniej..obecnie 139e za kupon, myślę, że masz go również w ofercie tutaj na swojej stronie internetowej... ...ta nowość 50w szybko zejdzie z ceny, ponieważ spada idealnie poniżej niej, obecnie jest bardziej drogie bo to absolutna nowość... domyślam się że w niedługim czasie spadnie gdzieś w okolice progu 100e za kupon, to byłaby taka adekwatna cena za ten model, tyle przynajmniej dla mnie, oczywiście nie obniżaj przez to jego jakości i możliwości.. to również piękny kawałek pod względem wzornictwa..

Piotruś88

poza tym jest np tronsmart bang za 74e, a ty go oferujesz w swojej sprzedaży, 60w, albo 10w więcej.. i za połowę ceny, czyli praktycznie za cenę X600, mam 2x Bang. .. a nawet warto zapytać, dlaczego X600 ma taką jakość basu i brzmi, jakby był tego wart, a chcę za niego dwa razy więcej.. hmm

Kadra edytorska

Soundcore produktów trudno porównać z Tronsmart. Są jakościowo zupełnie różne.

Piotruś88

tak, ale jak pisałem wyżej, własna konkurencja go dobija cenowo, motion boom plus idzie po 139e za kupon, czy to dużo mniej wydajne i droższe? prawdopodobnie materiał robi dużo.. metal premium + konstrukcja prawdopodobnie podniesie cenę.. .. ok tronsmart mam w domu siłę max 80w, nawet kupiłem dwie w parze.. ale chyba się tego pozbędę .. marki są naprawdę ważne gdzie indziej.. też anker (soundcore) czy to Tribit czy to co kupiłem ostatnio za radą wieloletniego recenzenta dźwięku, profesjonalną markę Oluva Earfun U-Boom L, którą sam poleca na YouTube w swoich filmach prawie wszędzie...zarówno bas jak i jakość dźwięku.. jak nierealne! 30W w Tronsmart jest wyraźnie podróbką na papierze, w rzeczywistości jest daleko od prawdziwych 80w, może 80-80 max. Już nie latam, nie mogę dać się złapać

Styczeń

Mam nadzieję, że rozumiesz, że Watts tak naprawdę nie determinuje jakości reprak. Motion Boom może robić więcej hałasu, ale to nie znaczy, że gra jest lepsza.

Piotruś88

do Jana: więc chcesz mi powiedzieć, że motion X600 jest lepszy, lepszy i wydajniejszy niż motion boom plus? co rozumiesz i masz na myśli pod pojęciem „jakość repraku”? jeśli masz na myśli materiały, to tak, X600 jest lepszym głośnikiem.. pod tym względem tak, waty nie decydują o jakości głośnika, ale o jakości reprodukcji i wydajności, a to jest znacznie i wyraźnie lepsze z motion boom plus.. obejrzyj filmy z bezpośrednim porównaniem tych głośników na YouTube i zrozum..fakt, że waty nie decydują o jakości reprodukcji i wydajności, dotyczy właśnie takich rzeczy jak tronsmart, xdobo, blitzwolf itp.