VIOLEWORKS 88VF to mała akumulatorowa pilarka łańcuchowa w jednej ręce
Planeta rabatów

Violeworks 88VF to 4-calowa bezprzewodowa pilarka łańcuchowa, przetestowaliśmy ją i robi to wszystko

Komentarze (3)
  1. Luboš Kobes pisze:

    Po kilku cięciach wyróżniono połączenie między kołem łańcuchowym a wałem napędowym łańcucha, jest ono tylko dociskane z zakładką. „Naprawione” za pomocą spawarki i tokarki, w przeciwnym razie to wrzut. Jeden z akumulatorów pozostawiony po kilku użyciach, po naładowaniu jednego ogniwa do zera, pozostałe przeładowane do około 5.5V, niebezpieczne. Artykuły nie są wyważone! Kupiony nadal z bateriami niezgodnymi z Makitą, problem z wymianą. Należy go bardzo lekko obciąć, w przeciwnym razie zabezpieczenie podnapięciowe odłączy akumulator. Piła jest bardzo poręczna, ale…

  2. B. Štěpánek pisze:

    Zmarnowane pieniądze, po 15 min. pilarka zatrzymała się i nie można naładować akumulatora. Nie ma znaczenia, czy ładuję godzinę czy pięć. To sklep.

  3. Petr Prokeš pisze:

    Biegłem też. Piłą Nakita pociąłem gałązki wielkości palca i po 7 cięciach silnik zaczął dymić i cięcie się skończyło, a kosztowało to 1790 CZK. Wysłałem piłę do reklamacji, napisali, że jest przeciążona i nie uznali tego, tak powiedział kolega z wydziału Ogroup, więc wezmę to do sądu, tak okradać ludzi. Nigdy więcej nie kupię niczego z rabatem.Wada była w produkcie.

Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Pola oznaczone symbolem (*) są wymagane.

STRONA GŁÓWNA

Rabaty

Opinie

DealPlanet