Ulefone Power Armor 18T to wytrzymała bestia: kamera termowizyjna FLIR czy 12 GB RAM
Smartfony

Na Słowacji 735 €, z naszym kuponem tylko 519 €! Wytrzymała bestia Ulefone Power Armor 18T ma zarówno termowizję FLIR, jak i baterię 9 mAh

Komentarze (4)
 1. KeXo .Name pisze:

  Coś musi być nie tak, albo po prostu coś przegapiłeś. Kupiłem za 460 euro. Co prawda czasem na Mikulasza (chyba w przedsprzedaży z rabatem u producenta) i dopiero wczoraj dotarła na teren SK. Ale cena mnie nie interesuje. Cóż, jestem ciekawy. Ulefone 10, który kupiłem z linku tutaj, wytrzymał tylko 1,5 roku i nawet nie musiał cierpieć z powodu ekstremalnych nadużyć. Pewnego dnia po prostu pozwoliłem mu wyładować się do zera i nigdy nie udało mi się go naładować i ponownie uruchomić. Problem polega na tym, że dostawca akceptuje tylko 1 rok gwarancji, a żaden serwis tutaj nie zna tej marki na tyle dobrze, aby choćby spróbować ją naprawić. Uważam jednak, że to tylko wina jednego konkretnego kawałka, z którym po prostu miałem pecha, a z tym nowym już się to nie powtórzy. Ponieważ telefon komórkowy był z pewnością najlepszym ze wszystkich, jakie do tej pory miałem.

  1. Frederik pisze:

   Czy możemy zapytać, gdzie kupiłeś swój smartfon?

 2. KeXo .Name pisze:

  Jasne, przez Aliexpress. Ponieważ wcześniej wysłaną sztukę zarejestrowałem bezpośrednio u producenta, otrzymuję oferty reklamowe od Ulefone. Cóż, gdy tylko otrzymałem przyczepę do 17 i 18T, zmieniłem zdanie i kupiłem ją za pośrednictwem linku w ogłoszeniu, które wysłało mnie do Ali, gdzie była to okazja w tej cenie. Nawet teraz, kiedy patrzę, mają go tam za 587 € i myślę, że jest wart zniżki, więc byłoby to 578 €. Nie wiem. Ale skoro tak szybko przyjechał... Czekam już miesiąc i może nie będę musiał za nic płacić. Ostatnio doświadczyłem z Gshopper, że żółta kartka w szafce i na poczcie zawsze prosi o euro, nawet jeśli nic nie piszę na kartce.

 3. KeXo .Name pisze:

  Widzę, że teraz mają go na Aliexpress w ofercie w różnych wersjach dodatkowych, kiedy go kupowałem, był sprzedawany tylko osobno. Teraz wziąłbym go z endoskopem. Używam go bardzo często w pracy, a uniwersalny kabel USB, który posiadam, jest już dość zniszczony. Nie ma problemu, będę musiał kupić więcej. Czy mógłbyś znaleźć kodek do tego?

Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Pola oznaczone symbolem (*) są wymagane.

STRONA GŁÓWNA

Rabaty

Opinie

DealPlanet