Jak sprawić, by powiadomienia działały poprawnie i skonfigurować Amazfit Zepp
Samouczki

Jak sprawić, by powiadomienia i ustawienia Amazfit Zepp działały poprawnie

Komentarze (13)
 1. Barbora pisze:

  Witam, mam Samsung A 50 w sekcji RUN IN BACKROUND, w ogóle nie mam opcji ustawienia uprawnień do operacji Backround.
  Czy możesz mi doradzić, co z tym zrobić?
  Dziękuję.

 2. William pisze:

  Dobra, właśnie kupiłem zegarek Miwatch, pobrałem aplikację Zepp i nie mogę się w ogóle zalogować, ponieważ mój kraj nawet nie wspomina tylko o czeskim, otwieram zegarek tylko na kodzie kreskowym, nie robi już nie działa, pobrałem też MI FIT i nie mogę dodać zegarka, który mam. Kontynuuj? Dziękuję

  1. Kadra edytorska pisze:

   Witam, który model dokładnie posiadasz? Jeśli masz zegarek Xiaomi Mi Watch, potrzebujesz tej aplikacji, a nie Zepp: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.wearable&hl=sk&gl=RU

 3. Denisa pisze:

  Dobry dzień,
  czy mogę ustawić język słowacki lub czeski w Amazfit Zepp?
  Dziękuję.

  1. Frederik pisze:

   Dobry dzień. Język aplikacji zostanie ustawiony zgodnie z językiem systemu smartfona. Jest możliwe do ustawienia w języku aplikacji na zegarku.

 4. Marek pisze:

  Cześć, mam tylko problem z Gmailem, nie dostaję żadnych powiadomień zegarka z tej jednej aplikacji i nie rozumiem dlaczego, wszystko zrobiłem zgodnie z Twoimi instrukcjami i nadal nic. Aplikacja ma wszystkie uprawnienia, a Gmail jest również w wybranych aplikacjach do powiadomień, a ja nawet nie mam włączonego trybu cichego. Możesz mi pomóc?

 5. Daniel pisze:

  Dobry dzień,
  odnośnie blokowania aplikacji przed wyrzuceniem jej z kart.. Mam nowy telefon i nie mogę znaleźć możliwości jego zablokowania, czy mógłbyś mi pomóc?

 6. Gabriela Čanigova pisze:

  Witam proszę o radę. Kupiłem zegarek Amazofit gts 2mini i nawet jeśli nie pokazuję aplikacji na pierwszym planie, to nadal działa i rozładowuje latarkę telefonu. Nie wiemy już, co z tym zrobić. Dzięki, Chanig

 7. Damian pisze:

  Cześć.
  Mam gtr 3. Mam podwójne powiadomienia Whatsapp. Czy znasz problem? Mam też problem z Gmailem. Na drugim koncie zewnętrznym w Gmailu problemem jest wielokrotne powiadamianie o tej samej wiadomości e-mail. Dostaję więcej niż 10 powiadomień. Powiadomienie pojawia się co kilka minut. I ostatnia rzecz. Czy można zsynchronizować kalendarz zepp z kalendarzem Google?

 8. juliański pisze:

  Witam, chcę zapytać.. mam zegarek xiaomi 11 lite i amazfit gt2, poszedłem dokładnie według ustawień ustawiłem wszystko ale i tak wyrzuca mi błąd: wystąpił błąd, restart bluetooth. Nadal piszę ten błąd 20 razy dziennie, więc nawet nie dostaję powiadomień. Czy błąd jest w telefonie lub aplikacji? Mma odzyskać telefon ?? Dziękuję

 9. Miro pisze:

  Witam, chciałbym zapytać, czy zegarek Trex pro ma funkcję, że gdy odejdę od telefonu komórkowego, z którym jest sparowany, zegarek powiadamia mnie tonem lub tarczą.
  Ďakujem

 10. Bożena pisze:

  Dzień dobry. Posiadam zegarek Amazfit Gts 2. Zainstalowałem na smartfonach Zeep w wersji 0.1.2.03. Przeczytałem, że przez zegarek można odebrać połączenie telefoniczne. Nie zawiodę. Na zegarku znajduje się zielona słuchawka, która dzwoni, ale nie można jej wyjąć. Wszyscy to piszecie.. W pierwszym sposobie, w jaki masz dostęp do aplikacji Zepp na swoim terminalu, potrzebujesz oprogramowania, które musisz pobrać, aby połączyć się z Amazfit. Przejdź do swojego profilu i uzyskaj dostęp do smartwatcha. W sekcji „Ustawienia aplikacji” znajdziesz sekcję oraz aktywną opcję „Drzwi na zegar”. A ja nie mam lub nie wiem gdzie to jest >> ustawienia aplikacji> połączenia> dźwięk telefonu. Proszę doradź.

 11. Jaromi Zsuzsa pisze:

  Kupiliśmy amazfit GTR 2e húrato, de nem jönnek az obnozijek. Végigcsináltunk minden utszás funkyt de nem azálleknek sem sem objektíkék. Dziękuje za odpowiadanie.

Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Pola oznaczone symbolem (*) są wymagane.

STRONA GŁÓWNA

Rabaty

Opinie

DealPlanet