Domowa turbina wiatrowa marki Vevor jest najtańszą na rynku
Planeta rabatów

Skorzystaj z trzech rabatów w magazynie UE: Vevor posiada najtańszą krajową turbinę wiatrową na rynku. W komplecie kontroler, do wyboru 300 W i 500 W

subskrybować
Zwrocic uwage
gość

19 Komentarze
Najstarszy
najnowszy Większość głosów
Informacje zwrotne w linii
Pokaż wszystkie komentarze
Robert

Jak przydatne jest jego użycie w zwykłym gospodarstwie domowym?

Czy wymagane są baterie?

Jana

Bardzo interesuje mnie wydajność i trwałość akumulatora, czy potrzebny jest generator.

Jestem bogaty

Byłbym ciekawy rzeczywistych korzyści z tego od kogoś, kto tego próbował.

Piotr

Chciałbym wyjaśnić.. turbina o mocy 500 W wytworzy ile energii w ciągu godziny przy standardowej wydajności 13 m/s? Dziękuję

Frederik

Nie testowaliśmy turbiny, nie możemy powiedzieć, ile energii wytwarza. W ta recenzja ale czytamy, że przy prędkości wiatru 25 m/s wyprodukuje 300 W, ale nie mówią w jakim czasie.

Ofo

25 m/s? Według skali jest to wichura, podczas której drzewa są już wyrwane z korzeniami. 300W jest nierealne.

Martin

NP. 25 m/s to stała prędkość, a 300 W to standardowa stała moc TJ, gdy przepływa 25 m/s przez godzinę, wytwarza 300 W na godzinę TJ 300wh. TJ 0,3 kW

Laco

0,5kWh

Piotr

Nigdy więcej towarów z Chin i tej firmy, musiałem zapłacić z góry, towar nie został do mnie dostarczony i nie odpowiedzieli na reklamację.

Frederik

Na AliExpress istnieje ochrona kupującego przez 15 dni od daty otrzymania towaru, jeśli nie otrzymałeś towaru, zwrócą ci pieniądze. Wystarczy go obejrzeć iw takim przypadku natychmiast rozstrzygnąć spór. Czy ty to zrobiłeś?

Marian

Czytałem w komentarzach, że producent zadeklarował moc 1000W, a użytkownik dostał z tego tylko 100W.Jak to możliwe?Możesz mi to wytłumaczyć?Czy to oznacza, że ​​producent celowo kłamie na temat mocy turbiny?

Frederik

W końcu moc, jaką uzyskasz z turbiny, zależy od tego, jak wieje wiatr. Dostępne są maksymalnie turbiny o mocy 500 W.

Testowanie

Nie kupuj. Wypróbowane i przetestowane, nie tylko przez wiatr. Chociaż testowaliśmy to za pomocą narzędzia max. otrzymujesz 10% mocy przy prędkości wspomnianego huraganu. W sprawie Ali usunęli moje komentarze, a następnie towar. Najpierw spróbuj, a potem dodaj, aby inni nie byli zawiedzeni.

Ivan

Chińczycy bywają dość kreatywni w podanych parametrach ;)

Martin

W rzeczywistości musisz oglądać filmy ludzi, którzy to mają, a kiedy zobaczysz prawdziwą wydajność, przejdziesz przez to. Pod tym względem turbiny wiatrowe są jeszcze w powijakach. Chciałbym też zobaczyć jak dystrybutor podłączy Cię do sieci z urządzeniem z Aliexpress na 😀

Piotr

Nie wiadomo jakie napięcie jest na wyjściu, czy można je podłączyć do 220/380V.
Jak można go zakotwiczyć?
Ďakujem

Ofo

10 m/s = 36 km/h, 20 m/s = 72 km/h. Aby turbina wyprodukowała wystarczającą ilość energii, musi wiać silny wiatr. Na Słowacji opracowano mapę wiatru. Najlepsze warunki są w Chopoku. Jeśli chcemy 13 m/s, to jest to silny wiatr. Według skali Beauforta jest to ruch gałęzi połączony ze świstem drutów. Przy prędkości 20 m/s mamy do czynienia z wichurą. Dzięki tej turbinie żaden zwykły wiatr nie zdziała cudów. I uważaj na wibracje. Turbina coś wyprodukuje, ale nie na tyle, żeby cokolwiek z tego wydobyć. Jako uzupełnienie fotowoltaiki mała pomoc.

Miroslav

Jeśli spojrzysz na filmy na YT, przy prędkości wiatru 10 ms, 700 obr./min., turbina miała moc 72 watów. Napięcie wyjściowe 19 V.

Rzymianin

Czy potrzebne jest na to jakieś pozwolenie?