Jak sprawić, by powiadomienia działały poprawnie i skonfigurować Amazfit Zepp
Samouczki

Jak sprawić, by powiadomienia i ustawienia Amazfit Zepp działały poprawnie

subskrybować
Zwrocic uwage
gość

16 Komentarze
Najstarszy
najnowszy Większość głosów
Informacje zwrotne w linii
Pokaż wszystkie komentarze
Barbora

Witam, mam Samsung A 50 w sekcji RUN IN BACKROUND, w ogóle nie mam opcji ustawienia uprawnień do operacji Backround.
Czy możesz mi doradzić, co z tym zrobić?
Dziękuję.

William

Dobra, właśnie kupiłem zegarek Miwatch, pobrałem aplikację Zepp i nie mogę się w ogóle zalogować, ponieważ mój kraj nawet nie wspomina tylko o czeskim, otwieram zegarek tylko na kodzie kreskowym, nie robi już nie działa, pobrałem też MI FIT i nie mogę dodać zegarka, który mam. Kontynuuj? Dziękuję

Kadra edytorska

Witam, który model dokładnie posiadasz? Jeśli masz zegarek Xiaomi Mi Watch, potrzebujesz tej aplikacji, a nie Zepp: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.wearable&hl=sk&gl=RU

Denisa

Dobry dzień,
czy mogę ustawić język słowacki lub czeski w Amazfit Zepp?
Dziękuję.

Frederik

Dobry dzień. Język aplikacji zostanie ustawiony zgodnie z językiem systemu smartfona. Jest możliwe do ustawienia w języku aplikacji na zegarku.

Marek

Cześć, mam tylko problem z Gmailem, nie dostaję żadnych powiadomień zegarka z tej jednej aplikacji i nie rozumiem dlaczego, wszystko zrobiłem zgodnie z Twoimi instrukcjami i nadal nic. Aplikacja ma wszystkie uprawnienia, a Gmail jest również w wybranych aplikacjach do powiadomień, a ja nawet nie mam włączonego trybu cichego. Możesz mi pomóc?

Daniel

Dobry dzień,
odnośnie blokowania aplikacji przed wyrzuceniem jej z kart.. Mam nowy telefon i nie mogę znaleźć możliwości jego zablokowania, czy mógłbyś mi pomóc?

Gabriela Čanigova

Dzień dobry, prosim jako poradę. Kupiłem zegarek Amazofit gts 2mini i nawet jeśli wyłączę aplikację na pierwszym planie, nadal się uruchamia i wyczerpuje baterię telefonu. Nie wiemy, co z tym zrobić. Dziękuję, Čanigova

Damian

Cześć.
Mam gtr 3. Mam podwójne powiadomienia Whatsapp. Czy znasz problem? Mam też problem z Gmailem. Na drugim koncie zewnętrznym w Gmailu problemem jest wielokrotne powiadamianie o tej samej wiadomości e-mail. Dostaję więcej niż 10 powiadomień. Powiadomienie pojawia się co kilka minut. I ostatnia rzecz. Czy można zsynchronizować kalendarz zepp z kalendarzem Google?

juliański

Witam, chcę zapytać.. mam zegarek xiaomi 11 lite i amazfit gt2, poszedłem dokładnie według ustawień ustawiłem wszystko ale i tak wyrzuca mi błąd: wystąpił błąd, restart bluetooth. Nadal piszę ten błąd 20 razy dziennie, więc nawet nie dostaję powiadomień. Czy błąd jest w telefonie lub aplikacji? Mma odzyskać telefon ?? Dziękuję

Miro

Witam, chciałbym zapytać, czy zegarek Trex pro ma funkcję, że gdy odejdę od telefonu komórkowego, z którym jest sparowany, zegarek powiadamia mnie tonem lub tarczą.
Ďakujem

Bożena

Dzień dobry. Posiadam zegarek Amazfit Gts 2. Zainstalowałem na smartfonach Zeep w wersji 0.1.2.03. Przeczytałem, że przez zegarek można odebrać połączenie telefoniczne. Nie zawiodę. Na zegarku znajduje się zielona słuchawka, która dzwoni, ale nie można jej wyjąć. Wszyscy to piszecie.. W pierwszym sposobie, w jaki masz dostęp do aplikacji Zepp na swoim terminalu, potrzebujesz oprogramowania, które musisz pobrać, aby połączyć się z Amazfit. Przejdź do swojego profilu i uzyskaj dostęp do smartwatcha. W sekcji „Ustawienia aplikacji” znajdziesz sekcję oraz aktywną opcję „Drzwi na zegar”. A ja nie mam lub nie wiem gdzie to jest >> ustawienia aplikacji> połączenia> dźwięk telefonu. Proszę doradź.

Jaromi Zsuzsa

Kupiliśmy amazfit GTR 2e húrato, de nem jönnek az obnozijek. Végigcsináltunk minden utszás funkyt de nem azálleknek sem sem objektíkék. Dziękuje za odpowiadanie.

Nowy użytkownik

Kupiłem niedawno model Amazfit 2 mini i moim problemem jest to, że powiadomienia z danej aplikacji wyświetlają się wielokrotnie (np. 2-3 razy sms, który otrzymałem, lub powiadomienia z innych aplikacji społecznościowych). Jak mogę to rozwiązać? Jest to dość uciążliwe i denerwujące.

Jolanta

mam inny problem.
Od kilku dni posiadam zegarek model: Amazfit GTS 2 mini i na zegarku rekizają się uwagi. Przemyślowo: Dostaję sms, który pojawia się na zegarku 2-3 razy. Nawet ze wszystkimi powiadomieniami. Dodatkowo, niektórzy potrafią się bawić koljejny raz nawet po dłuższym czasie. Irytujące jest to, że powiadomienia się rekizają i zegarek cło czas vibruje wprowadzając mnie w błydą. Myśłąc, że pojawi się coś nowego, okazuje się być tym samym powiadomieniem, co przed pojawieniem się. Czy ktoś ma ten sam problem i wie jak go rozwiązać? Dodam, że powiadomienia majő przychodzí w czasie rzeczywistym. Kolega ma ten sam model i nie ma takiego problemu. Pomoc.

Martin

Mam zegarek amazfit X i w aplikacji Zepp nie mogę wyłączyć ciągłego pomiaru tętna nawet w zegarku. Możesz dla mniesim doradzać? Dziękuję.

STRONA GŁÓWNA

Rabaty

Opinie

DealPlaneta