Recenzja Vivo X90 Pro Plus: topowy smartfon z doskonałymi aparatami
Opinie

[RECENZJA] Wyjątkowy Vivo X90 Pro Plus: pierwsze miejsce w AnTuTu, ogromny tylny aparat czy piękny czerwony kolor

Komentarze (3)
 1. Jan pisze:

  Kupiłem ten VIVO X90 pro plus w wersji 512 GB na TradingShenzen. Chińskie oprogramowanie nie przeszkadza mi tak bardzo, poza jedną rzeczą. Kiedy podłączam słuchawki douszne (Sennheiser momentum true wireless 3), chiński asystent audio jest zawsze aktywowany po aktywacji asystenta. Nie mogę tego wyłączyć, to tylko opcja podstawowa, usunąłem z niej uprawnienia w ustawieniach, zainstalowałem inne asystenty audio, ale nie mogłem ustawić ich jako opcji podstawowej. Chciałbym Asystenta Google, mam go zainstalowanego, ale po aktywowaniu go na słuchawkach, chiński zawsze brzmi. Obejrzałem też cały film instruktażowy na TradingShenzen i ustawiłem wiele rzeczy zgodnie z filmem. Praktycznie wszystko poza ostatnim krokiem, czyli usunięciem wszystkich chińskich aplikacji, w tym systemowych. Wolałem nie odważyć się tego zrobić. Przykro mi, ale nie mogę ustawić Asystenta Google jako podstawowej opcji dla moich wkładek dousznych Sennheiser. Nic innego mi nie przeszkadza. Byłbym wdzięczny za poradę, czy można to skonfigurować.

 2. Juraj pisze:

  Cześć, rozważam zakup wersji cn biorąc pod uwagę, że nie mogę oczekiwać globalnego +ka. Istnieją inne ograniczenia dotyczące codziennego użytku. Czytałem, że Android Auto nie działa. Czy jest coś jeszcze, co może sprawić, że „radość” korzystania z niego będzie nieprzyjemna? A może poczekać na wersję globalną „tylko” i pogodzić się z niższymi parametrami? Dziękuję

  1. Frederik pisze:

   Jeśli chodzi o funkcjonalność smartfona, wszystko działa oprócz Androida Auto. Czasami mogą sprawić, że powiadomienia zwariują, ale musisz pobawić się ustawieniami aplikacji (powiadomienia i bateria). Wybór modelu należy do Ciebie.

Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Pola oznaczone symbolem (*) są wymagane.

STRONA GŁÓWNA

Rabaty

Opinie

DealPlanet