Cienki tablet Blackview Tab 15 z Androidem i transmisją strumieniową FullHD [KUPONY]
Planeta rabatów

Już w magazynie UE! Ultracienki tablet Blackview Tab 15 ma 10,5-calowy wyświetlacz FHD+, Widevine L1, dużą baterię 8280 mAh

Komentarze (2)
  1. Piotr pisze:

    To rozczarowujący, nie zaskakujący, podstawowy tablet. Parametry wyglądają ładnie na papierze, ale już nie do przeglądania internetu. Rozczarowujące jak dla mnie 8 GB wygląda ładnie, ale wydajność nie jest duża. Głośniki są słabe, mikrofon też nie odtwarza dużo muzyki. To jak telefon komórkowy za 100 euro, działa, ale to wszystko. Obrót ekranu jest powolny, Facebook jest ogromny w szerokości, nie można go zmniejszyć, można go oglądać tylko w wysokości. Dla mnie strata pieniędzy. Lepiej dopłacić i mieć coś lepszego.

    1. Frederik pisze:

      Nie można oczekiwać od tabletu w tej cenie dobrych głośników. Dla dobrego dźwięku można dokupić osobny głośnik bezprzewodowy, jest ich sporo w ofercie. Oczywiście Facebook ma dużą szerokość, ponieważ tablet ma duży ekran, zawartość aplikacji dostosowuje się do całego ekranu. To tablet dla niewymagających użytkowników i do przeglądania sieci czy oglądania filmów.

Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Pola oznaczone symbolem (*) są wymagane.

STRONA GŁÓWNA

Rabaty

Opinie

DealPlanet