VIOLEWORKS 88VF to mała akumulatorowa pilarka łańcuchowa w jednej ręce
Tanie gadżety

Wciąż idealna cena: Violeworks 88VF to 4-calowa akumulatorowa piła łańcuchowa, przetestowaliśmy ją i robi wszystko

subskrybować
Zwrocic uwage
gość

7 Komentarze
Najstarszy
najnowszy Większość głosów
Informacje zwrotne w linii
Pokaż wszystkie komentarze
Lubosz Kobes

Po kilku nacięciach połączenie koła zębatego z wałem napędowym łańcucha zostało wyprasowane, jest ono dociśnięte jedynie z zakładką. „Naprawiamy” za pomocą spawarki i tokarki, w przeciwnym razie do wyrzucenia. Jeden z akumulatorów padł po kilku użyciach, po naładowaniu jedno ogniwo spadło do zera, pozostałe zostały przeładowane do ok. 5.5V, co było niebezpieczne. Artykuły nie są zrównoważone! Kupiony z akumulatorami niezgodnymi z Makitą, problem ze znalezieniem zamiennika. Należy go przyciąć bardzo delikatnie, w przeciwnym razie zabezpieczenie podnapięciowe odłączy akumulator. Pilka jest bardzo mądra, ale…

B. Štěpánek

Zmarnowane pieniądze, po 15 min. pilarka zatrzymała się i nie można naładować akumulatora. Nie ma znaczenia, czy ładuję godzinę czy pięć. To sklep.

Petr Prokeš

Biegłem też. Piłą Nakita pociąłem gałązki wielkości palca i po 7 cięciach silnik zaczął dymić i cięcie się skończyło, a kosztowało to 1790 CZK. Wysłałem piłę do reklamacji, napisali, że jest przeciążona i nie uznali tego, tak powiedział kolega z wydziału Ogroup, więc wezmę to do sądu, tak okradać ludzi. Nigdy więcej nie kupię niczego z rabatem.Wada była w produkcie.

Ivo

Cześć. Dołączę też.. piła jest sikovna, ale oba akumulatory rozładowały się po pół roku.. może naładowano 5 razy. Nie wiesz, gdzie znaleźć zapasową baterię? Makita jest droga..

Giorgio

credevo durassero quanto deklarato 15-25 minut dopo tagli di ramoscelli 3 cm lavorato 10 minut compreso pauza w każdej baterii arrivata guasta sto litigando per sostituzione Battery vi faro' sapere come va a finire

skręcenie

Obszerny opis i zerowa informacja o wartości napięcia akumulatora. We wszystkich dostępnych opisach baterii napięcie baterii jest objęte tajemnicą, aw opisach umieszczonych na baterii nic się nie pojawia poza tym, że jest to podstawowy parametr KAŻDEJ BATERII. Zapewne autorzy różnych mądrych opisów nie mają o tym wiedzy. VF – volt farad nawet elektrykowi niewiele powie a przeliczanie nie jest prosto !!!

Jozsi

Lehet-e rezervák accumulatur rendelni eżyz a salwhez?
Potrzebuję pościel + 2 db. akumulator.

STRONA GŁÓWNA

Rabaty

Opinie

DealPlaneta