TicWatch Pro 3 GPS w magazynie w UE: Snapdragon Wear 4100 i Wear OS

Planeta rabatów

TicWatch Pro 3 GPS posiada podwójny wyświetlacz, zaawansowany system Wear OS oraz Snapdragon Wear 4100

subskrybować
Zwrocic uwage
gość

6 Komentarze
Najstarszy
najnowszy Większość głosów
Informacje zwrotne w linii
Pokaż wszystkie komentarze
Karel

kod nie działa

Frederik

Kupony były na wyprzedaży od 11.11. Zaktualizowaliśmy ceny, zalecamy poczekać do 25.11 listopada, będzie to Czarny Piątek.

Imro

Strata pieniędzy. Dla nieperspektywicznego antyka. Stary wearOS. Brak możliwości aktualizacji. Ticwatch z góry... on kaszle.

Piotruś88

to co polecasz w tej kategorii cenowej, która ma również płatności NFC i GPS, czy jest coś lepszego? Przychodzi mi na myśl tylko smartwatch Xiaomi S1 active.. kosztują trochę ponad 100, ale nie wiem czy to lepszy wybór +- coś w tym stylu

Piotruś88

Produkt nie jest w tej chwili dostępny, więc podajesz tutaj nieistniejące akcje..

Frederik

W polach z cenami umieszczamy również datę dodania kuponu/rabaty. Możesz również zobaczyć datę publikacji artykułu. Było aktualne w momencie publikacji, z pewnością nie publikowalibyśmy wydarzeń, które nie istnieją. Po prostu pomyśl trochę. Kupony na AliExpress ciągle się zmieniają, lub niektóre wyprzedaże są ważne tylko przez kilka dni. Nie mamy czasu, aby zaktualizować wszystkie artykuły, więc jeśli jesteś zainteresowany produktem, po prostu napisz, a my spojrzymy na aktualną zniżkę / cenę. Są wyprzedane w sklepie mobvoi, wygląda na to, że nie będą już sprzedawać, ponieważ mają nowy model Pro 5.